Şahin, Daire Başkanlıklarına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, bir eğitim-öğretim güz döneminin daha sonuna gelindiğini, gerek akademik gerekse idari bakımdan pek çok çalışmanın el birliği içinde tamamlandığını söyledi.

Şahin, dönem sonu münasebetiyle tüm daire başkanlıklarına bir teşekkür ziyaretinde bulundu. Kampüste yürütülen çalışmaların birbirini destekler nitelikte olduğunu ve başarının, her bir alanda yürütülen faaliyetlerin niteliğiyle doğrudan ilişkisinin bulunduğunu dile getiren Prof. Şahin, “Aynı gemide olduğumuzu her fırsatta ifade ediyoruz. Kampüste akademik bakımdan yürütülen çalışmaların yanı sıra gerek eğitim-öğretimi gerek öğrencilerimizi gerek çalışanlarımızı gerek etkinlikleri gerekse fiziki yapılaşmayı içeren farklı çalışmalar yapılıyor ve bunlar idari personelimizin yoğun gayretleriyle şekilleniyor. Biz de dönem sonu münasebetiyle daire başkanlıklarını ziyaret etmek istedik. Daire Başkanlarımız nezdinde tüm çalışanlarımıza emek ve katkıları münasebetiyle çok teşekkür ediyoruz” dedi. Benzeri ziyaretleri belirli aralıklarla yaptıklarını da kaydeden ASÜ Rektörü, bu ziyaretler vesilesiyle hem hasbihal etme hem de işlerin son durumunu istişare etme şansına da sahip olduklarını vurguladı.

Ziyareti esnasında Rektör Şahin’e, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ayhan Özçifçi, Prof. Dr. Engin Deligöz ve Prof. Dr. İbrahim Bakırtaş ile Genel Sekreter Bayram Ali Yavaş da eşlik etti.

4291